Rubriky

16 Kvě 2022

Partneři v řemesle

Být KADEŘNÍKEM je více než jen práce. Je to ŘEMESLO.

Ke skutečnému mistrovství dojde, když pracujeme společně. Když usilujeme o pokrok. Vytváříme. Přetváříme.  Vykročte na svou vlastní cestu se Schwarzkopf Professional, vaším partnerem v řemesle. 

Naše 360° podpora je k dispozici pro každý případ a každou změnu. Pro každý nový trend, techniku a zkušenost v salonu.  Pro ambici být na špici. A pro plán rozvoje přizpůsobený všem vašim potřebám.

Cesta každého kadeřníka je jedinečná. 
Naše nabídka je přizpůsobitelná, takže vám můžeme pomoci utvářet tu vaši.

INOVACE

PŘIZPŮSOBTE SVŮJ ZÁŽITEK V SALONU

Snažíme se proměňovat potřeby kadeřníků v nejmodernější technologie a vytvářet nejmodernější produkty, kterým můžete věřit. Díky našim inovacím můžete každé zákaznici přizpůsobit její zážitek.

analyzer_notext
2021_BTS_EL_1242-Edit-1

INSPIRACE

DRŽTE KROK S NEJNOVĚJŠÍMI TRENDY  A ROZŠIŘTE SVOU NABÍDKU 

Buďte v čele módních trendů a trendů životního stylu, které převádíme do stylů z přehlídkových mol a ze salonů. Objevte nové techniky a servis, které udrží váš salon na špičkové úrovni. Osobně se zapojte do akcí Essential Looks, které přivedou styly k životu. Zdokonalte své dovednosti díky praktickým školením.

VZDĚLÁVÁNÍ

ROZVÍJEJTE DOVEDNOSTI A ZNALOSTI, KTERÉ POSÍLÍ VÁS I VÁŠ SALON.

Dnes vám a vašemu týmu umožňujeme nepřetržité e-learningové vzdělávání pod vedením obdobníků, abyste zůstali na špičce svého oboru. Protože s technickými znalostmi přichází i tvůrčí svoboda. 

Trend_3_Catwalk_M6_Anna_C_COLOUR_6364 EDIT
Snímek obrazovky 2022-04-26 v 11.01.38

PODPORA

PODPOŘÍME VÁS VAŠEM ÚSILÍ O ZLEPŠENÍ VAŠEHO PODNIKÁNÍ V SALONU

Získejte podporu v podobě pomůcek a znalostí, díky kterým bude vaše podnikání úspěšné. Komplexní podpora podnikání, kvalitní pracovní pomůcky a odborné znalosti v oblasti propagace.

PROPOJENÍ

ROZVÍJEJTE SE SPOLEČNĚ S NAŠÍ GLOBÁLNÍ KOMUNITOU 

Připojte se k nám a předveďte své dovednosti na našich platformách. Získejte uznání za svou vášeň a kreativitu na soutěži Hairdressing & Cutting Edge Awards. Podívejte se, jak trendy ožívají na akcích Essential Looks.

04_FEBRUARY_Partnersincraft_IN_FB_03

AŤ UŽ JE VAŠE CESTA JAKÁKOLI, VYDEJME SE NA NI SPOLEČNĚ.

Chci vyzkoušet barvy IGORA ROYAL

Chci jít na základní seminář BARVA 
a naučit se pracovat s barvami IGORA ROYAL

Chci se stát zákazníkem Schwarzkopf Professional